کد خبر: 794268 A

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت گفت: برگزاری نشست های فصلی، منجر می شود تا به یک شبکه اطلاع رسانی منجسم در حوزه نظام سلامت دست یابیم، در واقع، هدف غایی ما، تحقق یک شبکه منسجم اطلاع رسانی در نظام سلامت است.

به گزارش ایلنا، کیانوش جهانپور در اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور، سازمان‌های تابعه و مسئولین روابط عمومی ستادی، با بیان اینکه این اجلاس، با تمرکز بر مدیریت روابط عمومی در بحران‌ها، برگزار شده است، تاکید کرد: با توجه به وقوع رخدادها و بلایای اخیر مانند سیل و زلزله در برخی استان‌های کشور، اجلاس سال ۹۸، با محوریت مدیریت اطلاع‌رسانی در بحران‌ها، حوادث و بلایا، برگزار خواهد شد. در روز نخست این اجلاس، سعی شده با برگزاری یک کارگاه آموزشی، مبحث مدیریت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی در بحران‌ها و حوادث، در حوزه سلامت مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

وی افزود: همچنین، روز دوم اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور، سازمان‌های تابعه و مسئولین روابط عمومی ستادی، به موضوعاتی همچون، تبادل نظر و تبیین اهداف، برنامه‌ها و راهکارهایی که به منظور تحقق حداکثری اهداف برنامه عملیاتی حوزه روابط عمومی وزارت بهداشت در سال ۹۸ مشخص شده، اختصاص دارد. روز دوم اجلاس، میزبان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز خواهیم بود.

جهانپور تصریح کرد: امیدواریم متعاقب این اجلاس، نشست‌های فصلی نیز با حضور مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، سازمان‌های تابعه و مسئولین روابط عمومی ستادی، به عنوان بدنه اصلی اطلاع‌رسانی در نظام سلامت، برگزار کنیم، برگزاری نشست‌های فصلی، منجر می‌شود تا به یک شبکه اطلاع‌رسانی منجسم در حوزه نظام سلامت دست یابیم. برقراری شبکه اطلاع‌رسانی در نظام سلامت، دیدگاه‌ها را به یکدیگر نزدیک کرده و ماهیت شبکه‌ای روابط عمومی های دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی را محقق کند.

به نقل از وبدا، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت بیان کرد: در این اجلاس، همچنین، به مبحث آموزش مداوم، آموزش به صورت مجازی و آموزش از راه دور نیز پرداخته خواهد شد، تا با تربیت مدیران و تقویت بنیه علمی و مهارتی روابط عمومی ها، به صورت آبشاری، این توانمندی ها را به بدنه روابط عمومی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و همچنین، شبکه های بهداشت و درمان کشور، منتقل کنیم. در واقع، هدف غایی ما، تحقق یک شبکه منسجم اطلاع رسانی در نظام سلامت است.

اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور، سازمان‌های تابعه و مسئولین روابط عمومی ستادی، از امروز ۱۳ مرداد، آغاز به کار کرده و تا روز دوشنبه ۱۴ مردادماه ۹۸، ادامه خواهد داشت. افتتاحیه این اجلاس، با سخنرانی دکتر کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و دکتر محمداسماعیل اکبری، مشاور عالی وزیر بهداشت، آغاز شد، در ادامه نیز، نشست آموزشی تخصصی مدیریت روابط عمومی ها در بحران با حضور اساتید این حوزه، برگزار می شود.

روابط عمومی زلزله سلامت علوم پزشکی وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر