کد خبر: 794265 A

سردار اشتری:

فرمانده ناجا با تاکید براینکه سعی کردیم در انجام ماموریت‌هایمان کم‌فروشی نکنیم، گفت: هیچ سدی بین خبرنگاران و فرمانده ناجا نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در نشست روز خبرنگار در دیدار با اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران نقاط ضعف را می‌بینند و به مسئولان منتقل می کند و گاهی برای آن چاره جویی نیز می کنند چراکه در جامعه هستند، البته راهکار دادن وظیفه خبرنگار نیست. هر کسی باید به وظیفه خود عمل کند و اگر مسئولان به این مطالب توجه کنند در هر حوزه ای قطعا به نفع کشور خواهد بود.

وی ادامه داد: در عصر قدرت ارتباطات و رسانه قطعا نقش خبرنگاران به عنوان ابزار اطلاع رسانی نقش بسیار موثری است. بی شک نقش و جایگاه رسانه در کاهش تخلفات بسیار موثری و ستودنی است.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی براین باور است که موفقیت هایی داشته است نقش اصحاب رسانه در آن بسیار بوده و با مشارکت خبرنگاران ما توانستیم عملیات‌هایمان را انجام دهیم.

اشتری ادامه داد: پل ارتباطی نیروی انتظامی با مردم و مردم با نیروی انتظامی خبرنگاران هستند و خبرنگاران مطالب را به مردم و موضوعات مردم را به پلیس منعکس می کنند‌ بنابراین پلیس و خبرنگاران مکمل یکدیگر هستند و می توانند در این عرصه به مردم کمک کنند.

وی با بیان اینکه ما سعی کردیم در انجام ماموریت های مان کم فروشی نکنیم، تاکید کرد: هیچ سدی بین خبرنگاران و فرمانده ناجا نیست.

اصحاب رسانه جامعه رسانه نیروی انتظامی فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر