کد خبر: 794182 A

رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه از دستگیری یک متهم ۲۵ ساله در رابطه با سرقت و زورگیری در این محله خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ چنگیز ایدون در تشریح این خبر بیان داشت: روز گذشته طی گشت زنی های ماموران این کلانتری مورد مشکوکی مشاهده شد که دو خودروی سمند و تیبا کنار هم ایستاده و سرنشینان آن با یکدیگر درگیر بودند.  

وی افزود: سریعا ماموران وارد عمل شدند که راننده سمند با دیدن پلیس سوار خودرو شد و از محل گریخت در حالیکه سرنشین خود را جا گذاشته بود و پلیس فرد سرنشین را مورد بازجویی قرار داد که مشخص شد وی از زورگیران سابقه دار هست.

این مقام انتظامی تصریح کرد: از راننده تیبا جزئیات ماجرا سوال شد که وی بیان داشت طی هفته گذشته یک قطعه طلای کودکانه زنجیر مانند پیدا کردم و با آگهی کردن آن در محل خواستم فردی که طلایش را از دست داده است با بنده تماس بگیرد و این دو نفر روز جاری با من تماس گرفتند و عنوان داشتند طلا برای آنها است که وقتی سر قرار آمدند نتوانستند مشخصات این قطعه زنجیر طلای پنج گرمی را بدهند و من نیز از دادن طلای پیدا شده به این افراد ممانعت کردم.

در ادامه از متهم ۲۵ ساله بازجویی شد که وی این اظهارات شاکی را عینا تایید کرد و عنوان داشت بعد از دیدن این آگهی که کاشف طلا انجام داده بود، ما وسوسه شدیم و به دلیل اینکه در تامین هزینه مواد مخدر مصرفی خود مانده بودیم تصمیم گرفتیم طی قراری صوری، طلا را از این فرد گرفته و به بازار برده و به فروش برسانیم.

در انتها پرونده ای در این زمینه تشکیل و برای تکمیل سیر مراحل قانونی پرونده در اختیار مقام محترم قضائی قرار گرفت.

خودرو سرقت مواد مخدر طلای طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر