کد خبر: 793455 A

فردی که قصد داشت با متروی یک کیلو گرم تریاک را به مقصدی نامعلوم ببرد در ادعایی عجیب مدعی شد مواد کشف شده از او، فقط برای مصرف شخصی اش است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی راقی، رئیس پلیس متروی تهران در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت 10:10 صبح روز گذشته بود که ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه صادقیه به فردی که حامل دو عدد پلاستیک حاوی موارد مشکوک و یک دستگاه دوچرخه بچگانه بود مشکوک شدند و با بازرسی این فرد متوجه شدند او مقدار سه گرم شیره تریاک به همراه خود دارد. 

وی ادامه داد: از این فرد بازجویی به عمل آمد که پذیرفت شیره تریاک برای خودش است و در ادامه وقتی از وسایل همراه اش سوال شد گفت این وسایل چیز خاصی نیست و تنها دو پاکت آبمیوه یخ زده می باشد. 

وی افزود: با توجه به مشکوک بودن اوضاع این فرد ماموران او را به دفتر پلیس مستقر در ایستگاه راهنمایی کردند که بعد از باز کردن دو پاکت آبمیوه مورد ادعای مظنون مشخص شد داخل آنها مقادیری مواد مخدر از  نوع تریاک جاساز شده است. 

این مقام انتظامی توضیح داد: با بررسی های دقیق مشخص شد حدودا یک کیلوگرم تریاک داخل این پاکت های آبمیوه به صورت حرفه‌ای جاساز شده است و وقتی از این فرد بازجویی به عمل آمد این بار او ادعا کرد در یکی از استان های جنوبی کار می کند و مواد کشف شده را نیز برای مصارف شخصی خود آورده است.

به دلیل اینکه به نظر می‌رسد این فرد فروشنده مواد مخدر است، تحقیقات تکمیلی در زمینه موادمخدر کشف شده و محل تهیه و توزیع این مواد در دستور کار پلیس قرار گرفته و همچنین پرونده ای در این زمینه تشکیل و به همراه متهم برای تعیین  تکلیف به دادسرای مربوطه ارجاع شده است.

پلاستیک دستور کار پلیس رئیس پلیس مترو مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر