کد خبر: 793309 A

فرمانده مرزبانی استان خوزستان از اجرای عملیات موفقیت آمیز دریابانان ماهشهر علیه قاچاقچیان و کشف یک تن و ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار لطفعلی پاکباز در تشریح این خبر، اظهار داشت: ماموران پایگاه دریابانی ماهشهر با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر برنامه‌ریزی جهت انتقال مواد مخدر از آب‌های شمالی خلیج فارس به وسیله ۲ فروند شناور صیادی مطلع شدند که بلافاصله با هوشیاری کامل به تشدید پوشش منطقه پرداختند.

وی افزود: مأموران با پایش‌های دقیق و بررسی تحرکات منطقه، موفق شدند شناورهای مذکور را شناسایی و با اجرای عملیاتی هوشمندانه، غافلگیرانه و برنامه ریزی شده ۲ فروند شناور را متوقف کنند.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان تصریح کرد: ماموران در بررسی دقیق از شناور‌ها، محموله بزرگ مواد مخدر به مقدار یک تن و ۵۰۰ کیلوگرم از نوع تریاک که به صورت جاساز و حرفه ای در شناورها بارگیری شده بود، کشف کردند.

سردار پاکباز با اشاره به دستگیری ۳ متهم در این رابطه گفت: این محموله بزرگ مواد مخدر پس از تشکیل پرونده اولیه به همراه متهمان تحویل مراجع ذی صلاح شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز مرزنشینان بیش از گذشته همراه و همسو با نیروهای مرزبانی هستند و سوداگران مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان باید بدانند، مرزنشینان و مرزداران با وحدت و اعتقاد قلبی با حفظ حریم امنیتی مرزهای جمهوری اسلامی ایران، مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد قاطعانه می کنند.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر