کد خبر: 793303 A

با سرعت عمل پلیس عاملان گروگان‌گیری نافرجام مرد جوان در ایرانشهر کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سردار احمد طاهری، جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر گفت : ساعت ۱۵:۳۰ روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰مبنی بر وقوع یک فقره گروگان گیری نافرجام در خیابان مالکی شهر ایرانشهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل مردی جوان اظهار داشت که در مسیر منزل در تردد بود که ۴ سرنشین یک دستگاه زانتیا مشکی رنگ در پی اختلافات قبلی با وی قصد گروگان‌گیری داشتند که با مقاومت وی و تجمع شهروندان موفق نشدند و بلافاصله از محل متواری شدند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با اعلام گزارش آدم‌ربایی به مرکز پیام طرح مهار در سطح شهر ایرانشهر به اجرا در آمد و در کمتر از یک ساعت آدم ربایان در یکی از خیابان‌های فرعی حاشیه این شهر  شناسایی و توسط تیم‌های عملیات ویژه پلیس آگاهی در عملیاتی منسجم دستگیر شدند.

سردار طاهری خاطر نشان کرد: در بازجویی‌های اولیه متهمان علت و انگیزه این گروگان‌گیری را اختلافات مالی اعلام کردند.

وی با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا تاکید کرد: پلیس اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت و آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت هر گونه اقدام غیر قانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد شد.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر