کد خبر: 792844 A

شهردار شب تهران؛

شهردار شب تهران در بازدید شب گذشته از جایگاه‌های موقت عرضه بهداشتی دام، از اجرای طرح عرضه بهداشتی دام به عنوان اقدامی که آثار و نتایج بهداشتی و اقتصادی برای شهر و شهروندان به همراه دارد، نام برد.

به گزارش ایلنا، سید سعید راد در بازدید شبانه از قربانگاه‌های در دست ساخت مناطق ۲ و ۵ که برای روزهای عرفه و عید سعید قربان آماده سازی می‌شود، بر اهمیت و تاثیر طرح عرضه بهداشتی دام بر بهداشت شهر و سلامت شهروندان تاکید کرد.

وی با اعلام اینکه اجرای این طرح علاوه بر اثرات بهداشتی از جمله پیشگیری از شیوع بیماری‌های مشترک دام و انسان، تاثیرات اقتصادی قابل توجهی نیز دارد، خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند با آرامش خاطر نسبت به خریداری دام از این مراکز اقدام نمایند، چرا که علاوه بر معاینه دقیق دام‌ها توسط دامپزشکان سازمان دامپزشکی، عرضه دام زنده در این مراکز با قیمت مصوب و با توزین دقیق صورت می‌پذیرد.

گفتنی است، شب گذشته سید سعید راد، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، شهردار شب تهران بود که علاوه بر بازدید از جایگاه‌های موقت عرضه بهداشتی دام، از برج میلاد بازدید و نحوه فعالیت نیروهای خدمات شهری در مناطق غربی و مرکزی تهران را مورد بازدید و سرکشی قرار داد.

برج میلاد روابط عمومی سازمان سلامت شهرداری تهران سازمان دامپزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر