سرخط خبرها:
کد خبر: 792443 A

در قالب یک تفاهم‌نامه اجرایی می‌شود؛

دانشگاه خوارزمی و نیروی انتظامی استان البرز در زمینه‌های علمی، پژوهشی، آموزشی، اجتماعی، فرهنگی و مشاوره در قالب یک تفاهم نامه همکاری می‌کنند.

به گزارش ایلنا، جلسه‌ای با حضور عزیزالله حبیبی رئیس دانشگاه خوارزمی و سردار محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز در دانشگاه خوارزمی برگزار شد.

حبیبی به معرفی دانشگاه خوارزمی در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی و دانشجویی پرداخت و از آمادگی دانشگاه خوارزمی برای همکاری‌های علمی، پژوهشی، آموزشی، اجتماعی، فرهنگی و مشاوره با مجموعه نیروی انتظامی استان البرز خبر داد.

رئیس دانشگاه خوارزمی به مشکلات پیرامونی دانشگاه خوارزمی در حوزه های حمل و نقل اشاره کرد و بهره برداری از ایستگاه مترو این منطقه را بسیار مهم دانست.

 وی موضوعات اجتماعی منطقه را از اولویت های مشکلات دانشگاه عنوان کرد و خواستار یاری دستگاه‌های اجرایی استان در این خصوص شد.

سردار محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز نیز آمادگی خود و مجموعه نیروی انتظامی استان را با همه توان پژوهشی و عملیاتی خود برای هرگونه همکاری با دانشگاه خوارزمی اعلام کرد.

در انتها مقرر شد تیمی مشترک بین دانشگاه و نیروی انتظامی استان البرز تفاهم نامه موجود بین دو طرف را به شکل عملیاتی و اجرایی فعال کند.

استان البرز حمل و نقل رئیس دانشگاه مترو نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر