کد خبر: 791549 A

طی حکمی از سوی مدیر کل زندان های استان تهران چهارمحالی به عنوان مدیر جدید مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ منصوب شد.

به گزارش ایلنا، طی حکمی از سوی مدیر کل زندان های استان تهران چهارمحالی به عنوان مدیر جدید مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ منصوب  شد.

حشمت الله حیات الغیب مدیر کل زندان های استان تهران در مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید مجتمع  که با حضور جمعی از مسئولین اداره کل زندانهای استان و مسئولین مجتمع در ندامتگاه تهران بزرگ برگزار شد با اشاره به برنامه ریزی مدیران و مسئولین در ابعاد مختلف در جهت ارتقاء نظام زندانبانی اسلامی، مهمترین دغدغه های یک مدیر موفق را توجه به مباحث اصلاحی و تربیتی، اشتغال و حرفه آموزی، بهداشت و درمان و سایر خدمات برای مددجویان عنوان نمود.  

مدیر کل زندان های استان تهران در ادامه با اشاره به دغدغه های اصلی در سیستم زندانبانی، بر مسائلی همچون نظارت و کنترل فرایند کار، سازماندهی، لزوم مشارکت دیگر همکاران در فرایند تصمصم گیری و .. تاکید نمود.

حیات الغیب ابراز امیدواری کرد تغییرات ایجاد شده در پیشبرد اهداف سازمان زندانها موثر واقع شده و گام مهمی در ادامه برنامه های اصلاحی و تربیتی باشد. در ادامه این مراسم مدیر کل زندانهای استان با حضور در اندرزگاه ها به صورت حضوری با مددجویان دیدار کرد.

در سوابق و تجربیات مدیریتی مدیر جدید مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ، معاون سلامت ،اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان تهران و مدیر بازداشتگاه اوین ثبت شده است.

مدیر مجتمع ندامتگاه‌ تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر