کد خبر: 791345 A

عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری در بخش‌‌های مختلف اقدام به چاپ نشریات کاغذی می کند و هیات رییسه شورا باید به آنها تذکر دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا٬ حجت نظری در پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر تهران گفت: به سهم خود به عنوان رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران قهرمانی تیم والیبال جوانان در مسابقات جهانی را تبریک می گویم.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات شورایاری‌ها افزود: از زحمات بسیار خوب دوستان در ستاد برگزاری انتخابات شورایاری که انصافا کار بزرگی انجام دادند تشکر می کنم. البته در این مسیر کمک مدیریت شهری و سایر دستگاه‌ها هم شایسته تقدیر است.

نظری با اشاره به شرایط نه چندان مساعد اقتصادی و عدم تعامل تمام قد سایر دستگاه‌ها به خصوص رسانه‌ملی اظهار داشت: با وجود ابهامات در اختیار شورایاران و کاهش تعداد کاندیداها این میزان مشارکت بسیار خوب و قابل توجه بود.

وی در ادامه با اشاره به بند دو تبصره 27 بودجه مصوب شورای شهر تهران به شهرداری تهران درباره چاپ نشریات کاغذی تذکر داد.

نظری گفت: در این تبصره به صراحت چاپ نشریات کاغذی را ممنوع کردیم، اما همچنان شهرداری در  بخش‌‌های مختلف اقدام به چاپ نشریات کاغذی کرده است. به عنوان مثال در مورد انتخابات شورایاری اگر ستاد شورایاری نشریه را چاپ می‌کرد ایرادی نبود، اما شهرداری تهران این کار را کرده است و من تقاضا دارم هیات رییسه این موضوع را هم از جهت صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و هم از جهت عمل به مصوبات شورا پیگیری و به شهرداری تذکر دهد.

انتخابات شورای شهر تهران شهرداری والیبال جلسه شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر