کد خبر: 790582 A

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران خبر داد:

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: تا این لحظه بیشترین مشارکت مردم در منطقه 4 با 11 هزار و 500 شرکت کننده بوده است و پس از آن منطقه 15 با 10 هزار و 100 نفر و منطقه 5 با 9937 رای در جایگاه دوم و سوم قرار دارند. همچنین بیشترین آرا در مدرسه مالک اشتر با 173 رای ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا جوادی یگانه، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در نشست خبری که در ستاد انتخاباتی پنجمین دوره شورایاری‌های شهر تهران برگزار شد با بیان اینکه وظیفه ما برگزاری انتخابات سالم و مشارکت در مردم در انتخابات است، گفت: مردم آزاد هستند در انتخابات مشارکت کنند یا نکنند.

وی افزود: از شب گذشته با همراهی شهردار تهران آخرین بررسی‌ها را با شهرداران مناطق انجام دادیم و از پنج صبح انتقال صندوق‌ها به محل برگزاری شعب آغاز شد.

او در ادامه با اشاره به تعداد شهروندانی که تا این لحظه در انتخابات شرکت کردند گفت: در 1631 شعبه رای جمع‌آوری می‌شود و تاکنون میزان مشارکت مردم 123 هزار و 392 نفر بوده است.

وی در ادامه افزود: تا این لحظه بیشترین مشارکت مردم در منطقه 4 با 11 هزار و 500 شرکت کننده بوده است و پس از آن منطقه 15 با 10 هزار و 100 نفر و منطقه پنج با 9937 رای در جایگاه دوم و سوم قرار دارند. بیشترین آرا در مدرسه مالک اشتر با 173 رای ثبت شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه انتخابات فرصت خوبی است تا مردم تهران با رای‌دهی مکانیزه آشنا شوند، خاطرنشان کرد: انتخابات تا ساعت 4 بعد از ظهر ادامه می‌یابد و اگر مشارکت بیشتر باشد دو دوره دو ساعته نیز تمدید خواهد شد.

وی در ادامه افزود: در 350 منطقه حوزه انتخابیه انتخابات برگزار می‌شود و بیش از 12 هزار نفر کاندید در محلات رقابت می کنند.

وی در پایان گفت: برگزاری مکانیزه این انتخابات آزمونی است برای دولت، شورا و شهرداری و امیدواریم همت بلند همکاران در این نهاد به ثمر بنشیند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر