کد خبر: 790539 A

شهردار تهران:

شهردار تهران با حضور در حسینیه مکتب الصادق واقع در محله ستارخان رای خود را به صندوق رای انداخت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پیروز حناچی پس از انداختن رای خود در صندوق با حضور در جمع خبرنگاران به برگزاری الکترونیک انتخابات شورایاری گفت: در تهران برای اولین بار است که انتخابات الکترونیک انجام می شود.این انتخابات بسیار پیچیده تر از انتخابات عادی است.

وی افزود: این یک تست دستگاه الکترونیک در سطح شهر تهران نیز هست که امیدواریم عملکرد موفقی داشته باشد. این کار که با همکاری همکاران و باقی دستگاه ها از جمله بسیج، آموزش و پروش و وزارت کشور انجام شده امر مهمی است و یک مانور تست انتخابات گسترده در سطح شهر تهران نیز است.

حناچی تاکید کرد با توجه به مکانیزه برگزار شدن انتخابات آرای باطله نداریم و درصد خطا کاهش می یابد.وی ادامه داد: اولین نتیجه انتخابات ساعت دوازده امشب اعلام می شود.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر شهردار نبودید نیز در این انتخابات شرکت می کردید؟ گفت:تاکنون در انتخابات شورایاری ها رای ندادم و این اولین بار است که در آن شرکت می کنم. به دلیل مشغله کاندیدا نیز نشده بودم.

همچنین محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در ستاد مرکزی انتخابات شورایاری‌ها حضور پیدا کرد.وی با بیان اینکه به همه همکارانی که این روند ارزشمند را اجرا می‌کنند خسته نباشید و تبریک می‌گویم، گفت: در پایان امروز بیش از 3500 نفر به مجموعه معتمد شهر اضافه می‌شوند.

میرلوحی تاکید کرد: این رویداد اتفاق ارزشمندی است که به فکر و خرد جمعی در شهر تهران کمک خواهد کرد.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه تا این لحظه بیش از 130 هزار نفر پای صندوق‌های رای حضور پیدا کردند گفت: خوش بین هستیم حضور مردم لحظه به لحظه گسترده‌تر شود.

وی با درخواست از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای گفت: این فرصت را مغتنم بشمارید و با حضور در پای صندوق‌های رای شرایطی را رقم بزنید که معتمدین محل با رای بالاتری انتخاب شوند.

وی در انتها تصریح کرد: با این انتخابات به خوبی می‌توان رفتار جامعه را رصد کرد.

شهردار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر