کد خبر: 790495 A

پنحمین دوره انتخابات شورایاری محلات شهر تهران در ۳۵۲ محله پایتخت در ساعت ۸ صبح امروز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری محلات شهر تهران در ۳۵۲ محله پایتخت و ۱۷۰۴شعبه اخذ رای صبح امروز رسما آغاز شد.

شهروندان تهرانی می توانند برای آگاهی از فهرست شعب اخذ رای به سایت شهرداری تهران (http://shahrnevesht.tehran.ir) مراجعه کنند.

تمامی متولدین ۴ مرداد ۱۳۸۰ به قبل (۱۸سال تمام) می توانند در انتخابات شرکت کنند. رای گیری تا ساعت ۴ بعد از ظهر ادامه خواهد داشت و در صورت نیاز امکان دو دوره تمدید دو ساعته(تا ساعت ۸ شب) برای آن در نظر گرفته شده است.

افراد باید به ۹ نفر از کاندیدها، از طریق صندوق های الکترونیک موجود در شعب رای دهند و تنها داشتن کارت ملی برای احراز هویت در پای صندوق های رای کافی است.

براساس اظهارات رئیس کمیته اطلاع رسانی انتخابات شورایاری ها، نتایج اولیه شمارش آرا دو ساعت پس از اتمام رای گیری اعلام و نتیجه قطعی نیز از سوی هیات نظارت پس از بررسی نهایی اعلام می شود.

به گفته رییس کمیته امنیت و انتظامات پنجمین دوره انتخابات انجمن‌های شورایاری، بیش از ۵ هزار نیروی انتظامی، امنیت این انتخابات را تعیین می کنند و برای هر شعبه دو نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است.

شهردار تهران نیز اعلام کرده است، ۶هزار نیروی شهرداری تهران در سطح شعب رای گیری حضور دارند.

انتخابات شهر تهران شهرداری تهران شورایاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر