کد خبر: 790464 A

سردار بیات خبر داد:

رییس کمیته امنیت و انتظامات پنجمین دوره انتخابات انجمن‌های شورایاری گفت که بیش از ۵ هزار نیروی انتظامی زبده امنیت انتخابات را تامین می کنند.

به گزارش ایلنا، سردار کریم بیات در بازدید از هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات انجمن های شورایاری در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت گفت: تمام وظایفی که در راستای تامین امنیت انتخابات به این کمیته سپرده شده است، در یگان حفاظت شهرداری تهران دنبال می شود. از ابتدای امر بحث انتقال صندوق های رای را از شهرستان های همجوار و استان های دیگر به محل دپو در تهران داشتیم که این امر به خوبی و با امنیت کامل انجام شد.

وی افزود: حدودا بیش از ۱۰ هزار صندوق انتقال داده شده که قرار شد از این تعداد حدود ۷ هزار صندوق در انتخابات به کار گرفته شود. در آستانه انتخابات نیز کلیه تمهیدات لازم جهت اخذ رای اندیشیده شده و با نیروهای کمکی که از نیروی انتظامی تهران بزرگ گرفته شده، بیش از ۵ هزار نیروی زبده در روز انتخابات حضور دارند.

رییس کمیته امنیت و انتظامات پنجمین دوره انتخابات انجمن های شورایاری ادامه داد: به ازای هر شعبه ۲ نفر نیروی انتظامی در نظر گرفته ایم تا انتخاباتی با امنیت کامل و بدون مسائل امنیتی داشته باشیم. همچنین نیروهای یگان ویژه و یگان امداد در نزدیک ترین مکان های اخذ رای مستقر اند تا در صورت وقوع اتفاقات غیر قابل پیش بینی بتوانند در کوتاه ترین زمان ورود کنند.

بیات تصریح کرد: بحث های ترافیکی هم در کنترل ماست و تلاش می کنیم مشکل امنیتی نداشته باشیم. تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم تا با برقراری امنیت در این انتخابات، برگ زرینی به افتخارات شهرداری تهران و پایتخت جمهوری اسلامی اضافه کنیم.

انتخابات تامین امنیت جمهوری اسلامی نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر