کد خبر: 790462 A

عضو ستاد شورایاری‌ها خبر داد:

عضو شورای‌شهر تهران از ثبت‌نام دو برابری شورایاری‌ها در برخی محلات شهر تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، افشین حبیب‌زاده در بازدید از ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات انجمن‌های شورایاری محلات شهر تهران گفت: این انتخابات بسیار مهم است. تعداد حوزه‌های انتخابی و کاندیداها در این انتخابات بسیار بیشتر از دیگر انتخابات است. کار در برخی از بخش‌ها پیچیده‌تر و سخت‌تر است چراکه در دیگر انتخابات شرایط به لحاظ تعداد کاندیداها و حوزه انتخابیه بسیار متفاوت است.

وی ادامه داد: ۳۵۲ محله داریم که در تمام آنها انتخاباتی جداگانه برگزار می شود. در بیشتر این محلات بیش از دو برابر ظرفیت ثبت نام کرده اند.

 عضو شورای‌شهر تهران با اشاره به بازدید از ستاد اجرایی انتخابات تصریح کرد: این انتخابات برای اولین بار به صورت الکترونیک برگزار می‌شود. تاکنون کارها بسیار خوب پیش رفته و می‌توان به مردم اطمینان داد هیئت های نظارت و اجرایی هر کدام در حدود وظایف خود کارها را پیش می برند.  

حبیب‌زاده با اشاره به اینکه در انتخابات پیشین شورای اسلامی شهر تهران در برخی از شهرها انتخابات به صورت الکترونیک برگزار شد، افزود: دیر یا زود باید انتخابات به صورت الکترونیک انجام شود. با توجه به اینکه برای اولین بار انتخابات در تهران به صورت الکترونیک برگزار می شود، امیدوارم کارها به خوبی پیش برود.    

وی تصریح کرد: برگزاری انتخابات به این شیوه می تواند باعث استقبال شهروندان شود و امیدوارم تجربه خوبی برای برگزاری دیگر انتخابات‌ها به این شیوه شود.

انتخابات شورای اسلامی شهر تهران شهر تهران حوزه انتخابیه افشین حبیب زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر