کد خبر: 789948 A

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس از نجات یک سارق که در کانال کولر گیر افتاده بود قبل از شروع به سرقت خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ ضرغام آذین با اعلام این خبر بیان داشت: ظهر دوشنبه هفته جاری ماموران عملیات کلانتری از طریق تماس های مردمی در جریان صدای کمک خواهی فردی که در پشت بام خانه ای خالی از سکنه گیر افتاده بود قرار گرفتند.

وی ادامه داد: سریعا با اعلام این خبر ماموران در محل حضور یافتند و با توجه به عدم حضور ساکنان ساختمان، با هماهنگی های صورت گرفته به دلیل حساسیت موضوع از بالای درب منزل وارد شدند و به پشت بام مراجعه کردند که مشخص شد فردی در کانال کولر گیر افتاده است.

وی افزود: با توجه به این موضوع سریعا تیمی از ماموران آتش نشانی نیز به محل آمدند و با انجام عملیاتی سریع موفق به نجات فردی که در کانال کولر گیر کرده بود شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با تحقیق از فرد مذکور، مشخص شد وی سارق است و برای سرقت از بالای در به حیاط خانه وارد شده و از طریق راه پله به آنجا آمده است؛ در نتیجه با توجه به قصد سارق و با هماهنگی قضائی متهم به کلانتری دلالت داده شد تا پرونده ای در این زمینه تشکیل و در مورد سرقت های احتمالی این فرد نیز تحقیق شود.

سرهنگ آذین در انتها با توصیه اکید به شهروندان گفت: در صورتیکه از کولر آبی استفاده نمی کنید و راه کانال کولرتان باز است حتما دریچه کولر را ببندید تا در صورت مراجعه احتمالی سارق، منزل تان از وجود سارقان در امان بماند.

رییس کلانتری 134 شهرک قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر