کد خبر: 789610 A

اولین جلسه کمیته نظارت و ارزیابی ستاد مرکزی اربعین حسینی با حضور رئیس کمیته نظارت و ارزیابی با موضوع هم اندیشی در خصوص برنامه های کمیته برگزار شد.

به گزارش ایلنا، طالبی رئیس کمیته نظارت و ارزیابی ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه حرکت اربعین حسینی نماد استکبار ستیزی و حرکتی وحدت بخش و اعتقادی است؛ گفت: اعضاء کمیته نسبت به آسیب شناسی راه پیمایی اربعین حسینی در سالهای گذشته موارد مد نظر خود را به کمیته نظارت و ارزیابی ستاد مرکزی اربعین ارائه دهند تا در جلسه ستاد مطرح شود.

وی افزود: استان‌ها به دو بخش هدف و معین تقسیم و مقرر شد اعضاء کمیته نظارت پیشنهادهای خود را درباره ساختارکمیته، شرح وظایف و چارت سازمانی و نحوه بازدیدهای صورت پذیرفته در قبل، حین  و بعد از برگزاری راهپیمائی بزرگ اربعین ارائه دهند. با توجه به تدوین اولیه  شاخص های ارزیابی عملکرد کمیته های ۱۴ گانه ستاد مرکزی و نحوه خدمت رسانی دستگاههای متولی رفاه وخدمات به زائرین نیز مورد بازنگری قرار گرفته تا نتیجه نهایی به ستاد مرکزی ارائه شود.

همچنین در این جلسه مقرر شد که استان های معین به استان های هدف در زمان برگزاری راه پیمائی مذکور نیروهایی را به صورت ارزیاب وبازرس در صورت نیاز اعزام کنند.

تا کنون توسط رئیس کمیته نظارت و ارزیابی ستاد مرکزی اربعین حسینی برای تمامی مدیران کل دفاتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری های سراسر کشور احکامی تحت عنوان مسئول کمیته  نظارت و ارزیابی ستاد اربعین حسینی در آن استان‌ها صادر شده و ترکیب اعضای اصلی کمیته مرکزی نظارت و ارزیابی  شامل سه  استان هدف ( ایلام – خوزستان – کرمانشاه و دو استان تهران و البرز ) است.

ستاد مرکزی اربعین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر