کد خبر: 789586 A

با حکم وزیر علوم؛

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، سرپرست دانشگاه هنر اصفهان را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی رضا نصر اصفهانی را به سمت سرپرستی دانشگاه هنر اصفهان منصوب کرد.

در این حکم انتصاب آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه هنر اصفهان منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

رضا نصر اصفهانی متولد ۱۳۵۵ در شهر اصفهان و دانش‌آموخته کارشناسی رشته اقتصاد دانشگاه اصفهان، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی از دانشگاه تربیت مدرس و دکتری علوم اقتصادی از دانشگاه اصفهان است.

وی دارای جایزه سطح ۲ بنیاد ملی نخبگان و کسب عنوان استعداد برتر از این بنیاد، کسب عنوان رساله برتر دکتری در پنجمین جشنواره پژوهش و آموزش در حوزه مدیریت شهری و روستایی در سال ۱۳۹۰ - وزارت کشور پژوهشکده مدیریت شهری است.

نصر اصفهانی چهار عنوان کتاب تخصصی تألیف نموده و ۱۵ عنوان مقاله علمی، پژوهشی فارسی و ۳۵ عنوان مقاله در کنفرانس‌های معتبر داخلی ارائه کرده است.

وی مدیر گروه، معاون آموزشی دانشکده، رئیس دانشکده، مدیر طرح و برنامه و معاون پژوهشی دانشگاه هنر اصفهان را در سال‌های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۸ در کارنامه اجرایی خود دارد و از سال ۱۳۹۴ عضو حقیقی کمیسیون دائمی هیئت امنای مشترک دانشگاه هنر اصفهان و دانشگاه هنر است.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات مصطفی کیانی هاشمی، رئیس سابق دانشگاه هنر اصفهان در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

منصور غلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر