کد خبر: 788645 A

مدیر عملیات حج ۹۸:

مدیرعملیات حج تمتع ۹۸ سازمان حج و زیارت گفت: سیاست سازمان از همان ابتدای نشست با طرف‌های عربستانی شفاف‌سازی در ارائه خدمات بوده است.

به گزارش ایلنا، نصرالله فرهمند، با اشاره به آسیب شناسی حج سال قبل افزود: موضوع آسیب‌شناسی حج سال قبل بلافاصله بعد از پایان حج ۹۷ آغاز شد و این مهم در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار کرد: بر این اساس عملیات حج امسال را با برنامه دقیق تری از سال قبل دنبال کردیم و بر مبنای آسیب‌شناسی صورت گرفته، رفع ایرادات و ارتقا خدمات مدنظر قرار گرفت.

فرهمند تصریح کرد: ضمن آن‌که همزمان با تلاش برای رفع نواقص، ارتقا خدمات، خدمات در سطح مناسبی در حوزه‌های مختلف همانند اسکان، تغذیه، نقل درون شهری، نقل مشاعر و نقل ترددی دنبال شده و تا کنون هم روند مطلوبی داشته است.

وی ابراز امیدواری کرد با لطف خداوند و با توجه به ارائه خدمات مناسب، رضایت حداکثری زائران کشورمان در این سفر حاصل شود.

مدیرعملیات حج ۹۸ درباره ارزیابی خود از همکاری با موسسه‌های حجاج ایرانی (موسسه‌های عربستانی طرف قرار داد با سازمان حج کشورمان) گفت: با توجه به تاکیدات رییس سازمان در نشست با وزیر حج عربستان، سیاست سازمان از همان ابتدا شفاف سازی در ارائه خدمات بوده که بعد از توافقنامه حج نیز این امر به بدنه اجرایی دست اندرکاران موسسه مطوفین و بقیه شرکت‌های طرف قرار داد پیگیری و محقق شده است.

فرهمند تصریح کرد: تاکید بر آن بود که همه اجزا و بندهای قراردادها به صورت مشخص و ریز ارائه شود تا خدمات به طور شفاف مشخص شده و بتوانیم خدمات مناسبی را دریافت نماییم و بدین منظور امسال خدمات مشاعر را نیز باید با همین دقت و شفافیت مدنظر قرار دهیم تا عملکرد موفق تری را شاهد باشیم.

حج تمتع ۹۸
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر