کد خبر: 788097 A

ملکی خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از تخریب یک منزل مسکونی و مصدومیت دو نفر خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۷:۰۲ عصر امروز یک مورد حادثه تخریب یک منزل مسکونی در محدوده غرب تهران، شهرک دانش، خیابان شورا به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان دو و نیم طبقه مسکونی قدیمی است که در قسمت شرقی این ساختمان قطعه زمینی به وسعت ۸۰ متر وجود داشت که به حدود عمق یک متر گودبرداری در آن صورت گرفته بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: همزمان با رسیدن آتش‌نشانان چند نفری که در این ساختمان حضور داشتند و بخشی از بدن‌ آنها در زیر آوار مانده بود با کمک افرادی که در محل حادثه بودند خارج شده بودند.

ملکی تصریح کرد: دو نفر از جمله یک خانم و یک آقا در این حادثه دچار مصدومیت شده بودند که با حضور عوامل اورژانس مورد معاینات اولیه قرار گرفتند و به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات اولیه فرد دیگری در زیر آوار نیست اما آتش‌نشانان همچنان مشغول جستجو در محل هستند تا از عدم حضور کسی در زیر آوار اطمینان کامل حاصل کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر