کد خبر: 786790 A

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، ملاحظات امنیتی و کنترلی را از اولویت های این یگان در مراسم اربعین عنوان کرد و گفت: مصمم هستیم با همکاری سایر نهادها بهترین خدمات را به زائران ارائه دهیم.

به گزارش ایلنا، سردار "حبیب اله جان نثاری" در بازدید از مرز مهران با اشاره به تمهیدات و تدابیر یگان های ویژه برای ماموریت بزرگ اربعین حسینی (ع)، گفت: به حول و قوه الهی از چند ماه پیش اقدامات پشتیبانی و مهندسی توسط یگان ویژه در مرز مهران در حال انجام است و با پیگیری ها و همت تمامی فرماندهان و مسئولان مشکل خاصی نداریم؛ یگان ویژه تمام قدرت و توان خود را در راستای تسهیل تردد زائران اربعین به کار می گیرد.

وی بر لزوم ارائه خدمات و تقویت زیر ساخت ها در حوزه های مختلف تاکید و عنوان کرد: سالانه تغییرات خوبی در روند تردد زائران صورت می گیرد که باید با احصاء نقاط ضعف و تقویت قوت ها، برنامه های دقیق تر و بهتری برای تسهیل در تردد زائران داشته باشیم.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر آمادگی یگان ویژه برای تامین امنیت مراسم اربعین حسینی(ع)، یادآور شد: مصمم هستیم با همراهی و همکاری سایر نهادها و ارگان ها بهترین و بیشترین خدمات را امسال به زائران ارائه دهیم.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا، ملاحظات امنیتی و کنترلی را از اولویت های این یگان در مراسم اربعین حسینی (ع) در مرز مهران دانست و تصریح کرد: پیش بینی می شود امسال بیش از سال های گذشته، زائر اربعین از مرز مهران عازم عتبات عالیات شوند بنابراین تمهیدات لازم برای افزایش زیرساخت ها و ملاحظات امنیتی و کنترلی برای رفاه حال زائران توسط یگان های ویژه ناجا اتخاذ شده است.

سردار جان نثاری، ایجاد طرح های امنیتی و کنترلی یگان ویژه را برای جلوگیری از تردد زائران فاقد مجوز در اربعین حسینی (ع) عنوان کرد و گفت: خروج از مرز برای شرکت در مراسم معنوی اربعین حسینی (ع) فقط با مدارک قانونی امکان پذیر است، در غیر این صورت خروج از مرز غیرممکن است.

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر