کد خبر: 786612 A

فرهاد خوانساری خبر داد:

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری گفت: توزیع کارت بلیت خبرنگاران که طی دو مرحله انجام می شود از امروز آغاز شد.

فرهاد خوانساری در گفت‌وگو با ایلنا از ارسال پیامک کارت بلیت برای 750 نفر از خبرنگاران خبر داد و گفت: در سری اول حدود 750 نفر متقاضی وجود داشت و پیامک دریافت کارت بلیت خبرنگاری برای آنها ارسال شد.

وی خاطرنشان کرد: به‌دلیل مشکلاتی که در چاپ کارت بلیت‌ها ابجاد شده، پیامک سری دوم دریافت‌کنندگان با 7 تا 10 روز تاخیر ارسال می‌شود. در مرحله دوم به 1300 نفر دیگر از متقاضیان پیامک دریافت کارت بلیت ارسال خواهد شد.

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند کارت بلیت خود را از طریق پست و یا مراجعه حضوری به ایستگاه‌های متروی صادقیه و گلبرگ دریافت کنند، افزود: افرادی که خواهان دریافت کارت بلیت از طریق پست هستند باید هزینه پستی را پرداخت کنند.

خوانساری درباره پیامکی که پس از ارسال کد مورد نظر مبنی بر نامعتبر بودن شناسه دریافتی برای برخی خبرنگاران ارسال شده، اظهار داشت: از 600 پیامک ارسال شده تا این لحظه نزدیک به 500 نفر جواب داده شده که نشان می‌دهد سامانه مشکلی ندارد و احتمالا به دلیل ترافیک بالا برای برخی خبرنگاران این مورد اتفاق افتاده است. اگر تا فردا این مشکل برطرف نشد، خبرنگاران به ما اطلاع دهند.

کارت بلیت خبرنگاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر