کد خبر: 785710 A

معاون هماهنگ ‌کننده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف ۴۶۴ کیلوانواع موادمخدر و دستگیری ۳ قاچاقچی در مرزهای جنوبی استان خبر داد.

سرهنگ "محمدعلی محمدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان هنگ مرزی سراوان با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد چند باند بزرگ قاچاق موادمخدر مبنی بر انتقال محموله به داخل کشور مطلع شدند که با برنامه‌ریزی عملیاتی و دقیق به تشدید پوشش منطقه پرداختند.

وی افزود: مرزبانان پس از شناسایی مسیرهای عبور و مخفیگاه قاچاقچیان، در قالب تیم‌های ‌‌پوششی و عملیاتی به اجرای کمین پرداخته و موفق شدند، ضمن توقیف ۲ دستگاه خودرو و دستگیری ۳ قاچاقچی، ۴۶۴ کیلو و ۸۰۰گرم انواع موادمخدر شامل ۴۱۵ کیلوگرم تریاک و ۴۹ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش به همراه مقادیری سلاح و مهمات را از قاچاقچیان کشف کنند.

معاون هماهنگ‌کننده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از همکاری نهادها و دستگاه های امنیتی تصریح کرد: سوداگران مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان بدانند که مرزداران استان سیستان و بلوچستان با همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و با همیاری مرزنشینان غیور با وحدت و اعتقاد قلبی به حفظ حریم امنیتی مرزهای جمهوری اسلامی ایران پرداخته و مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرزها مقابله می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده مرزبانی سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر