کد خبر: 785290 A

رئیس سازمان حج و زیارت خبر داد:

رئیس سازمان حج و زیارت گفت : عملیات حج از ابتدا تا کنون در نهایت آرامش و انضباط کاری و بدون مساله و مشکلی برگزار شده و برای اوج ورود زائران آماده ارائه خدمات هستیم.

به گزارش ایلنا، علی‌رضا رشیدیان شنبه شب در جریان بازدید از مسجد شجره با حضور در جمع زائران اعزامی به مکه مکرمه گفت: عملیات حج تمتع تا کنون به بهترین شکل برگزار شده و در ابعاد مختلف اعم از پروازها ، اقامت و اسکان زائران، تدارکات و تغذیه و مباحث بهداشتی و درمانی همه در جای خود و به بهترین نحو انجام و سازماندهی شده است.

 وی اظهار کرد : اوج ورود زائران ایرانی چه از مکه به مدینه و چه زائرانی که مستقیم وارده جده شده و مستقیم به مکه مکرمه انتقال می یابند از دو روز دیگر یعنی ۲۴ تیرماه آغاز می شود.

 وی تصریح کرد : در واقع پیک عملیات پروازی هواپیمایی جمهوری اسلامی که مسئولیت انتقال کامل زائران ایرانی را به سرزمین وحی بر عهده دارد از این تاریخ شروع می شود شرکتی که علی رغم همه محدودیت های ایجاد شده تا کنون توانسته بسیار منظم و بدون تاخیر این مسئولیت و وظیفه را به خوبی انجام دهد.

 وی اظهار کرد : از این پس نیز این عملیات با تلاش همه بخش های دست اندر کار به بهترین شکل انجام می شود و سایر بخش ها نیز آماده ارائه خدمات به این حجم زائران کشورمان که ۸۶ هزار و ۵۵۰ نفر هستند، می باشند.

رشیدیان تصریح کرد : امید است همانگونه که تا کنون نظم و انضباط بر عملیات حج امسال حاکم بوده سایر امور هم در نهایت آرامش و نظم و ترتیب انجام گیرد و حجاج کشورمان با کوله باری از دستاوردهای معنوی و اخلاقی و حجی مقبول به کشورمان بازگردند.

رییس سازمان حج و زیارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر