کد خبر: 784064 A

از سوی روابط عمومی حرم مطهر؛

روابط عمومی حرم مطهر حضرت معصومه(س)خبر قطع دست خادم این آستان مقدس را تکذیب کرد و از تمامی رسانه‌ها رعایت اخلاق حرفه‌ای و بررسی صحت اخبار را خواستار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری آستان‌مقدس حضرت معصومه(س) روزهای اخیر خبری در شبکه‌های اجتماعی و برخی مجموعه‌های خبری مبنی بر سقوط یکی از خادمان آستان‌مقدس در پارکینگ حرم مطهر، در حین کار روی دستگاه برش سنگ و قطع دست وی منتشر شده که خلاف واقعیت بوده و از سوی روابط عمومی آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) تکذیب می‌شود.

براساس پی‌گیری‌های انجام شده از منابع معتبر این حادثه عصر روز شنبه ۱۵ تیرماه در خیابان انقلاب قم (چهارمردان) برای یکی از کارگران ساختمانی از اتباع کشور افغانستان با نامی مشخص، به علت سقوط در چاله آسانسور اتفاق افتاده است و این حادثه هیچ ارتباطی به پروژه‌ها، پیمانکاران، کارکنان و خادمان این آستان مقدس ندارد و در پارکینگ‌ها و مجموعه‌های حرم مطهر بانوی کرامت رخ نداده است.

آستان مقدس ضمن ابراز خرسندی از درمان فرد مذکور و دعا برای سلامتی و تسریع در بهبودی وی، انتشار این خبر در برخی رسانه‌ها را تکذیب می‌کند و از تمامی رسانه‌ها رعایت اخلاق حرفه‌ای و بررسی صحت اخبار را خواستار می‌شود.

با توجه به اینکه پایگاه خبری و کانال رسمی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) منابع معتبر در انعکاس اخبار این آستان شریف است، اصحاب رسانه را به استفاده از این منابع معتبر توصیه می‌کنیم چراکه در صورت شایعه‌پراکنی و انتشار اخبار کذب، حق انجام پیگیری‌های حقوقی و قضائی نزد آستان مقدس بانوی کرامت محفوظ است.

آستان‌مقدس حضرت معصومه(س)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر