کد خبر: 783467 A

مسجدجامعی خطاب به پورسیدآقایی؛

عضو شورای شهر تهران از افرایش هزینه رفت و آمد مردم در پی اجرای طرح ترافیک انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد مسجد جامعی، عضو شورای شهر تهران نیز از دیگر منتقدان طرح ترافیک جدید بود که در واکنش به  گزارش ارائه شده از سوی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری گفت: با پرس و جویی که از همکاران داشتم متوجه شدم گزارشی که امروز قرائت شد پیش از آمدن به صحن به کمیسیون نیامده بود.

وی افزود: یک گزارشی خوانده می شود و اسلایدهایی هم نشان داده می شود اما نه کمیسیون مطرح شده و نه اعضای شورا آن را خوانده‌اند.

مسجدجامعی در ادامه تصریح کرد: نباید خود را عقل کل بدانیم و تحول در وضع موجود باید با همراهی حداکثری مردم باشد. وقتی ما به عنوان نماینده مردم از این گزارش با خبر نبودیم چگونه حرف از تحول می‌زنیم و می خواهیم مردم هم آن را بپذیرند.

وی در ادامه به تبعات گرانی مسکن و پولی شدن استفاده از خیابانها اشاره کرد و گفت: این اتفاق باعث شده است تا بخشی از جامعه به بیرون از شهر بروند و در نتیجه هزینه رفت و آمد آنها گران تر شود.

مسجدجامعی در ادامه افزود: چند اتوبوس اضافه شده است که به مردم بگوییم با این محدودیت در عوض از این وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

وی در انتها افزود: اگرچه استفاده از خودروی شخصی را کم کرده اید اما اکنون استفاده از موتورسیکلتها افزایش یافته است. باید بتوانیم به مردم بگوییم اگر دسترسی شما را محدود کردیم به جایش این قدر حمل و نقل عمومی را گسترش داده ایم.

ترافیک احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر