کد خبر: 783423 A

خداکرمی تاکید کرد:

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: هر چقدر حرکت خودروها را کاهش بدهیم به نفع مردم است، اما آنقدری که باید با مردم حرف نمی‌زنیم و دائم دور خود می‌چرخیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ناهید خداکرمی، دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به گزارش ارائه شده از سوی پورسیدآقایی گفت: هر چقدر حرکت خودروها را کاهش بدهیم به نفع مردم است، اما آنقدری که باید با مردم حرف نمی زنیم. ما دائم دور خود می چرخیم.

وی در ادامه اظهار داشت: اما تا مردم در اجرایی شدن طرح مشارکت نکنند و متوجه نشوند که یک ساعت کاهش استفاده از خودروی شخصی باعث افزایش عمر خانواده‌شان می‌شود به موفقیت نمی رسیم.

خداکرمی با بیان این نکته که در سامانه‌ کنترل کیفیت هوای تهران از سال ۸۱ تا این لحظه رقم تمامی آلاینده ها و نمودارها موجود است، تصریح کرد: آنچه به دست کمیته سلامت رسیده، نشان دهنده تاثیر این طرح بوده است اما تاثیر آن با افزایش سیستم حمل و نقل بیشتر است. دولت باید برای افزایش سیستم حمل و نقل عمومی وارد میدان شود.

وی در ادامه با اشاره به آمار فوتی در جاده های شهری تهران در سه ماهه نخست افزود: ۱۹۱ نفر در سه ماهه اول امسال دراثر تصادفات کشته شدند و ۵۸۰۰ نفر مصدوم شده اند که نشان می دهد کنترل ها کافی نیست و به خاطر رفتارهای ترافیکی کشته و مصدوم می دهیم.

خداکرمی در انتها تصریح کرد: باید در استناد به آمار و ارقام تجدیدنظر کنیم و از تغییر نترسیم.

شورای شهر جلسه شورا ناهید خداکرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر