کد خبر: 783373 A

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان از جان باختن مردی به همراه ۲ فرزندش به دلیل بی احتیاطی در کنار سد روستای "کهنک" خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "غلامرضا هاشمی زاده" با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی تماس تلفنی شهروندی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن مردی به همراه ۲ فرزندش در سد روستای "کهنک" بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران در محل با خانمی مواجه شدند که عنوان کرد به همراه همسر و ۲ فرزند (دختر و پسرش) برای استراحت به این محل آمده بودند و پدر خانواده به منظور تفریح و سرگرمی فرزندانش را از حفاظ سد عبور داد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: بنابر گفته های این خانم، به دلیل لغزنده بودن دیواره کناره سد هر ۲ فرزندش به داخل سد سرخورده و همسرش برای بیرون آوردن آن ها به داخل آب رفت اما هر ۳ نفر به دلیل عمق زیاد و شدت موج آب غرق شده و جان خود را از دست دادند.

به گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان اردستان با بیان اینکه با همکاری ماموران، عوامل آتش نشانی و تیم های غواص در محل حضور یافتند که تلاش آن ها برای یافتن اجساد غرق شدگان در حال انجام است، به کسانی که برای تفریح و استراحت به حاشیه سدها و حاشیه رودخانه ها می روند هشدار داد و گفت: به شهروندان توصیه می کنیم در همه حال مراقب فرزندان خود باشند و هنگام سپری کردن اوقات فراغت جوانب احتیاط را به کار بسته تا چنین حوادث ناگواری برای آن ها پیش نیاید.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر