کد خبر: 782540 A

سرهنگ چهری خبر داد:

رئیس پایگاه سوم پلیس‌آگاهی پایتخت از دستگیری ۲ قاپ زن گردنبند با ۳۰ فقره اعتراف خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کامیار چهری در توضیح این خبر، اظهار کرد: پرونده‌ای مبنی بر شناسایی ۲ قاپ زن گردنبند به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد. شاکی که خانم جوانی بود پس از مراجعه به پلیس آگاهی در اظهارات خود به کارآگاهان بیان داشت: ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه بیست و یکم خردادماه امسال هنگامی که داشتم وارد منزلم می‌شدم مرد جوانی همراه من وارد ساختمان شد. ابتدا فکر کردم شاید مهمان یکی از مالکان ساختمان باشد ولی زمانی که وارد پارکینگ شدم، همان فرد به سمت من حمله‌ور شد و با قاپیدن گردنبندم از ساختمان به سرعت خارج شد.

شاکی ادامه داشت: در حالیکه فریاد می‌زدم به طرف سارق دویدم و مشاهده کردم سارق، سوار موتورسیکلتی که نزدیکی ساختمان راکب آن منتظر وی بود، شده و هر دو از محل گریختند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات مقدماتی تعدادی از ارقام پلاک انتظامی موتورسیکلت که توسط متهمان پوشانده شده بود، به دست آمد، افزود: در تحقیقات پلیسی مالک موتورسیکلت شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت شد.

سرهنگ چهری با اشاره به اینکه مالک موتورسیکلت مدعی بود موتورسیکلتش را به‌صورت قولنامه‌ای به شخصی فروخته بود، ادامه داد: در پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد خریدار موتورسیکلت از جمله متهمان سابقه‌دار بوده و سپس مخفیگاه وی و همدستش در محدوده خاوران شناسایی شد.

رئیس پایگاه سوم آگاهی اضافه کرد: با هماهنگی مقام قضائی هر ۲ متهم در عملیات‌های همزمان و هماهنگ دستگیر شدند و به ۳۰ فقره سرقت به همین شیوه با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

وی در پایان اضافه کرد: تاکنون تعدادی از مال‌باختگان شناسایی و تحقیق درباره جزئیات پرونده ادامه دارد.

گردنبند دزد پایگاه سوم پلیس آگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر