کد خبر: 781951 A

دبیر هیئت اجرایی جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از آغاز ثبت نام در بیست و پنجمین دوره جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از امروز (۱۵ تیرماه) خبر داد.

به گزارش ایلنا، اصغر عبادی فر با اعلام این خبر گفت: مطابق دوره های گذشته، این دوره شامل دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی حوزه علوم پزشکی است.

وی افزود: برگزیدگان دسته اول، از بین محققین، محققین جوان و دانشجو و صاحبان پژوهش های برتر و برگزیدگان حقوقی از میان موسسات مرتبط با پژوهش شامل دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، نشریات علوم پزشکی، کمیته های تحقیقات دانشجویی و مراکز رشد فناوری و همچنین موسسات غیر دولتی حامی پژوهش معرفی خواهند شد.

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت افزود: پژوهشگران می توانند در سه کمیته علوم بالینی و سلامت، کمیته علوم پایه پزشکی و کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری در فراخوان جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: شرط ثبت نام در گروه محققین دو کمیته اول، دارا بودن شاخص H دوازده و بالاتر و برای گروه محققین جوان و دانشجو H هشت و بالاتر است و مبنای ارزیابی برحسب امتیازات کسب شده در کارنامه پژوهشی افراد خواهد بود. همچنین در کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری شرط H index وجود ندارد.

عبادی فر با اشاره به گروه پژوهش برتر گفت: متقاضی این گروه می تواند به طور مستقل با یک مقاله اصیل پژوهشی پراستناد، با شرایط اعلام شده در فراخوان در یکی از دو کمیته علوم بالینی و سلامت یا کمیته علوم پایه پزشکی شرکت کند. بنابراین برای یک تحقیق خوب و ارزشمند در جشنواره جایگاه تعریف شده وجود خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: ثبت نام داوطلبین در بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از شنبه ۱۵ تیر ماه آغاز می شود و تا پایان وقت اداری سوم مهرماه ۹۸ ادامه خواهد یافت. فرآیند ثبت نام با عضویت در سامانه جشنواره رازی و ارسال آثار به صورت الکترونیکی از آدرسrazi.research.ac.ir و یا razi.hbi.ir انجام می شود.

مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی در دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

تحقیقات و فناوری جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی رشد شاخص ارسال آثار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر