کد خبر: 779829 A

معاون وزیر بهداشت عنوان کرد:

معاون وزیر بهداشت گفت: اعتدال‌گرایی، همدلی و عقلانیت سه نقطه عطف و الگو در کار من بوده که همین منوال در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نیز تداوم خواهد یافت.

به گزارش ایلنا، سیما سادات لاری در مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت: صبر و بردباری از الزامات کار در حوزه فرهنگی و دانشجویی است.

وی با بیان اینکه خود را متعلق به دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان می دانم اظهار داشت: من با کوله‌باری از تجارب و اندوخته‌های ارزشمند که از این دانشگاه داشتم وارد معاونت فرهنگی وزارت بهداشت شدم و برای آموختن این تجارب قدردان حمایت و همراهی همه مدیران و همکاران این دانشگاه هستم.

لاری با قدردانی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان خاطرنشان کرد: به دلیل رشد شرایط علمی و ارتباط مستقیم و تنگاتنگی که این مجموعه با دانشجویان دانشگاه ارتباط مطلوبی بین دانشجویان و این معاونت شکل گرفته بود و امور دانشجویی و مشاوره با اقبال و استقبال بیشتر دانشجویان همراه شد و سلامت و بهداشت روان آنها بیش از قبل مورد توجه و تأکید قرار گرفت.

وی به سه محور اصلی عملکرد خود در دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان اشاره کرد و افزود: اعتدال‌گرایی، همدلی و عقلانیت سه نقطه عطف و الگو در کار من بوده که همین منوال در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نیز تداوم خواهد یافت.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت صبر و بردباری را از الزامات کار در حوزه دانشجویی و فرهنگی برشمرد و افزود: پذیرش آراء مخالف که در فضای دانشگاه کمتر به چشم می‌آید نیازمند بلوغ فکری است که بر این اساس افراد را به رشد و تعالی خواهد رساند.

وی اضافه کرد: تقویت ابعاد روحانی و فرهنگی در ادامه روند کار در حوزه فرهنگی و دانشجویی به جدیت دنبال خواهد شد و در این راستا انس با قرآن و نماز را در دستور کار خود خواهیم داشت.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آمار رو به رشد تشکل‌های دانشجویی، کانون‌ها و نشریات را از جمله نشانه‌های پویایی حوزه دانشجویی دانشگاه عنوان کرد و گفت: هدف اصلی ما تمرین زندگی اجتماعی برای دانشجویان است تا در آینده افرادی مهارت‌دیده، چند بعدی و توانمند در جامعه باشند.

وی سیده زهرا اصغری، معاون جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینای همدان را فردی معقول و اعتدال‌گرا معرفی و تأکید کرد: قطعاً با صبوری و ایمانی که از او سراغ داریم در مدیریت این مجموعه صاحب توفیق خواهد بود.

لاری خطاب به دانشجویان گفت: زندگی خود را بر سه الگوی هدفمندی، تلاش‌گری و انعطاف‌پذیری متمرکز کرده و عاشقانه در مسیر پیش روید چرا که عشق به هر کاری از سختی‌های آن خواهد کاست و موفقیت‌های متعددی نصیب افراد خواهد کرد.

سیما سادات لاری پیش از این معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان بود که با حکم وزیر بهداشت به عنوان معاون جدید دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت منصوب شد. بر اساس حکم رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز به جای وی، دکتر سیده زهرا اصغری به عنوان معاون جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینای همدان منصوب شد.

رشد سلامت مراسم تودیع و معارفه وزارت بهداشت وزیر بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر