کد خبر: 779641 A

جانشین رییس پلیس پیشگیری پایتخت از سرقت نافرجام مسلحانه از یک طلافروشی در تهرانسر خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح این خبر عنوان کرد: ساعت ۲۰۵۰ شب گذشته حسب اخبار واصله به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی ‌بر شنیده شدن صدای تیراندازی در خیابان رجایی تهرانسر، ماموران گشت کلانتری به سرعت به محل اعزام شدند. 

وی افزود: با حضور ماموران اثر گلوله هایی بر روی شیشه های یک طلافروشی مشاهده شد که پس از بررسی های پلیسی و بازبینی دوربین های مداربسته مشخص می‌شود دو نفر سارق قصد سرقت داشتند.  

سرهنگ موقوفه ای در ادامه بیان داشت:  سارقان به صورت پیاده در یک لحظه به فاصله نیم متری به ویترین مغازه نزدیک شدند و یکی از آنان که صورت خود را با پارچه سفید رنگ پوشانده بود  با اسلحه کلت کمری چهار تیر بسمت ویترین شلیک کرد که بعلت استحکام و ضد سرقت بودن شیشه ها نشکست.

این مقام انتظامی تصریح کرد:  سارق دیگر که بینی اش را با چسب چسبانده بود و ساک دستی دستش داشت پس از شلیک گلوله ها توسط همدستش  به نرده های نصب شده روی شیشه چند مشت زد که نتیجه ای نداد. 

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت اشاره کرد: سارقان که در اقدام خود ناکام شده بودند فرار را بر قرار ترجیح دادند و با موتورسیکلتی که ۲۰ متر جلوتر راکبش نبش کوچه ای منتظرشان بود سوار آن شدند و به سمت بزرگراه آزادگان متواری شدند. 

وی در خاتمه ضمن اشاره به اینکه در این حادثه کسی صدمه ندید و تلاش جهت شناسایی سارقان و دستگیری آنان در دستور کار قرار دارد از واحدهای صنفی خواست تا با رعایت نکات ایمنی مانع از وقوع سرقت شوند.

سرقت از طلافروشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر