کد خبر: 779588 A

اکبر رضایی توصیه کرد؛

معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت به مسئولان ستادی حج توصیه کرد آسیب شناسی حج ۹۷ را مرور کنند.

به گزارش ایلنا، اکبر رضایی در نشست اجرایی حج تمتع ۹۸ در مشهد مقدس خطاب به مسؤولان ستادی حج اظهار کرد: آسیب شناسی حج ۹۷ به اضافه شرح وظایف ستادها را همراه داشته باشید و آن را مرور کنید. تمامی مراحل اجرایی را رصد کنید و اشکالات را در محل و با سرعت حل کنید. همواره در دسترس و پاسخگو باشید.

رضایی ادامه داد: هر ساله طرح‌های جدیدی در حوزه‌های اجرایی آغاز می‌شود که نیاز به همراهی و همدلی شما مسؤولان ستادها دارد؛ جلسات شما در موسم حج کاربردی و دوطرفه باشد و اجازه دهید مدیران کاروان و مدیران مجموعه و بقیه عوامل نظراتشان را کامل و شفاف ابراز نمایند.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده برای انتقال حجاج به سرزمین وحی گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی عملیات حج را توفیق الهی می‌داند و همه امکاناتش را در این راه می‌گذارد.

تورج دهقانی زنگنه اظهار کرد: هواپیمایی جمهوری اسلامی در خدمت زائران گرامی است. هواپیمایی جمهوری اسلامی عملیات حج را توفیق الهی می‌داند و همه امکاناتش را در این راه می‌گذارد.

دهقانی زنگنه تصریح کرد: امسال شرکت‌های دیگر مشارکت در عملیات هوایی حج ندارند؛ هواپیمایی جمهوری اسلامی در شرایط کنونی کار حج را بر عهده دارد ولی جای نگرانی وجود ندارد و با امکانات کامل در خدمت حجاج هستیم.

وی افزود: در خدمت رسانی به حجاج نگاه سود آوری نداریم؛ پرواز ایمن و پرواز بدون تأخیر رسالت ما است که زمینه و مقدمات آن را فراهم کرده ایم.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی با اشاره به خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل هوایی به زائران، گفت: تلاش ما برای به حداقل رساندن تاخیرها است.

حج ۹۷
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر