کد خبر: 779185 A

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با ۳ بانک عامل جهت ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به دانشجویان دانشگاه پیام نور اظهار داشت: به این وسیله تسهیلات بانکی بسیار خوبی برای دانشجویان فراهم کرده‌ایم تا دغدغه تأمین شهریه خود را نداشته باشند.

به گزارش ایلنا، حسن علیزاده عضو هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور ضمن اعلام این خبر تصریح کرد: قرارداد با این بانک‌ها نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و خوشبختانه با ۳ بانک عامل قرارداد منعقد کردیم.

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور کشور اضافه کرد: بر اساس این تفاهم نامه دانشجویان می‌توانند تسهیلات با کارمزد ۱/۴ درصد دریافت کنند.

وی افزود: بازپرداخت این تسهیلات برای برخی شش ماهه و برای عده‌ای نیز تا پایان مدت تحصیل است.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه دانشجویان دانشگاه پیام نور می‌توانند برای کل مقطع تحصیلی تسهیلات با کارمزد پایین دریافت کنند، خاطرنشان کرد: دانشجویان فرصت دارند تا پایان تحصیل، اقساط وام بانکی خود را پرداخت نمایند و هدف اصلی دانشگاه پیام نور این است که دانشجوی به خاطر مشکل مالی از تحصیل محروم نماند.

علیزاده تصریح کرد: علاوه بر این بانک‌ها، بنیاد علوی، بنیاد حامیان تحصیلی نیز خدمات برای دانشجویان ارائه می‌کند و دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز از پرداخت شهریه معاف هستند.

دانشگاه پیام نور تسهیلات وام دانشجویی حسن علیزاده هیات رییسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر