کد خبر: 778629 A

مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تربیت مدرس از راه اندازی مجدد واحد اورژانس و فوریت‌های مرکز بهداشت و درمان دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایلنا, معصومه منصوری گفت: واحد اورژانس دانشگاه از اول تیرماه جاری فعالیت خود را بطور آزمایشی آغاز کرده است و امیدواریم با رفع و اصلاح برخی مشکلات موجود، این واحد از روز هشتم تیر بطور رسمی راه اندازی شود.

وی درباره نحوه فعالیت و ساعت کار واحد اورژانس اظهار داشت: این واحد از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ به بیماران اورژانسی، خدمات درمانی ارائه می‌دهد. بیمارانی که داخل دانشگاه و یا محوطه دچار مشکلات اورژانسی می‌شوند می‌توانند در تماس با واحد اورژانس و یا مراجعه حضوری از خدمات آن استفاده کنند.

منصوری گفت: این واحد از پذیرش بیماران سرپایی معذور است و این افراد باید به درمانگاه دانشگاه مراجعه کنند.

مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تربیت مدرس به بازدید خود از محل واحد اورژانس و بررسی برخی مشکلات موجود اشاره کرد و گفت: با راه اندازی مجدد واحد اورژانس و طی بازدید کامل از محل، برخی مشکلات شناسایی و برای رفع و اصلاح آنها در دوره‌ی فعالیت آزمایشی اقدام لازم به عمل خواهد آمد تا بدون نقص وارد مرحله فعالیت رسمی شود.

وی گفت: در خصوص پرسنل جدید این واحد نیز، ۳ کارشناس اورژانس پس از فعالیت آزمایشی و انجام بررسی‌های لازم، در صورت پشت سرگذاشتن موفقیت آمیز مراحل راستی آزمایی، به عنوان پرسنل دائمی این واحد به همکاری خود با دانشگاه ادامه می‌دهند.

منصوری خاطرنشان کرد: واحد اورژانس دانشگاه در یکسال و نیم آغاز به کار خود، به طور قابل قبولی فعالیت کرد اما با بروز تأخیر در پرداخت‌های مالی و حقوق پرسنل این واحد، آنها از ادامه همکاری با دانشگاه انصراف دادند و فعالیت واحد متوقف شد.

وی افزود: با پیگیری مرکز بهداشت و درمان دانشگاه و بنا به ضرورت و اهمیت وجود واحد اورژانس و فوریت‌های درمانی برای دانشگاهیان، معاونت پشتیبانی جهت رفع مشکلات اداری- مالی و پرداخت منظم و ماهیانه حقوق پرسنل این واحد، قول همکاری داد. امیدوارم که با پشتیبانی مداوم، فعالیت این واحد ضروری، قطع نشود.

 

بهداشت و درمان حقوق ساعت کار مشکلات واحد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر