کد خبر: 777715 A

دبیر ستاد شورایاری ها با اشاره به حضور ۱۱ درصدی زنان در نهاد شورایاری‌ها از آنها دعوت کرد تا در این انتخابات کاندیدا شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آرش میلانی، دبیرستاد شورایاری‌ها صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورا با اشاره به آغاز فرآیند انتخابات شورایاری‌ها به حضور زنان در این انتخابات اشاره کرد و گفت: زنان تنها ۱۱ درصد از شورایاران را تشکیل می‌دهند، این در حالی است که زنان نیز نیمی از جمعیت جامعه را دارند.

میلانی گفت: از زنان و جوانان برای نامزدی در انتخابات دعوت می‌کنم.

وی با اشاره به الکترونیکی شدن فرایند انتخابات گفت: در گذشته انتقاداتی بود که افراد غیرمحلی در محلات دیگر ثبت نام می‌کنند، اما حالا با الکترونیکی شدن فرآیند این انتخابات، این مشکلات حل شده است.

احمد مسجدجامعی، رئیس ستاد شورایاری ها نیز در تذکر پیش از دستور خود در ابتدای یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورا، با بیان اینکه پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها از روز گذشته رسما آغاز شده است گفت: جا دارد از دولت و معاون اول رئیس جمهور که به همه واحدهای ذیربط دستور دادند که نهایت همکاری را با شهرداری داشته باشند، تشکر کنم.

وی با ابراز امیدواری درباره همکاری حداکثری شهرداری گفت: از مردم برای ثبت نام و حضور فعال در انتخابات شورایاری‌ها دعوت می‌کنم تا در سرنوشت خود حتی در سطوح پایین مدیریتی نیز نقش داشته باشند.

انتخابات زنان جوانان انتخابات الکترونیکی آرش میلانی دبیرستاد شورایاری‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر