کد خبر: 775352 A

توکلی:

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش آخرین مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی نظام جدید سال ۹۸ را اعلام کرد.

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی ۹۸ به خبرنگار ایلنا گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ منحصرا به صورت اینترنتی از روز دوشنبه ۲۰ خرداد آغاز شده و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده فردا پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ماه آخرین مهلت ثبت نام در دوره‌های کاردانی است.

وی ادامه داد: متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی 98  طی یک  مرحله انجام خواهد شد. ضرورت دارد که داوطلبان به صورت همزمان با ثبت نام، درج رشته محل‌های تحصیلی خود در فرم تقاضانامه اینترنتی را نیز انجام دهند.

توکلی در پایان تاکید کرد: علاقه‌مندان به تحصیل در دوره‌های کاردانی نظام جدید باید ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه شاهد و ایثارگر در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، به عنوان داوطلب این دوره منحصراً در یک رشته امتحانی و متناسب با رشته تحصیلی و کد رایانه‌ای دیپلم خود متقاضی ادامه تحصیل شوند.

حسین توکلی کنکور کاردانی 98
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر