کد خبر: 774944 A

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره):

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: به لحاظ دانش، تکنولوژی و جوانان کارآمد هیچ کمبودی برای گذر از این بحران نداریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در رابطه با شرایط مشابه و حتی پیچیده‌تر امروز و جنگ تحمیلی گفت: باید قبول کنیم که در یک جنگ فراگیر، اصیل‌تر و بسیار سخت‌تر از 8 سال دفاع مقدس هستیم. یک فرق دارد و آن هم اینکه امکانات مالی و زیرساختی کشور هیچ مشابهتی با آن دوره ندارد. خوشبختانه ما امروز نیز یک رهبر دانا داریم و مردمی داریم پارکاب‌تر حتی از زمان وقوع جنگ.

مخبر گفت: ما فکر می‌کنیم یکی از کارهایی که امروز باید شکل بگیرد، اتحادی است که باید بین بخش خصوصی و فرماندهان ایجاد شود. ما به لحاظ دانش، تکنولوژی و جوانان کارآمد هیچ کمبودی برای گذر از این بحران نداریم. اگر البته این پتانسیل مدیریت شود.

وی  گفت: اگر بتوانیم به تولید رونق بدهیم فقر، مشکلات  اقتصادی و تمام معضلات اینچنینی به کل حل خواهد شد. اگر این موضوع را فعالان اقتصادی کشور در نظر بگیرند ما دوباره یک پیروزی خواهیم داشت. باید در زمینه دارو در برابر تحریم‌ها مقاوم شویم، حتی خودکفاتر از این که شده‌ایم.

همچنین نصرالله فتحیان، مدیرعامل شهرک صنعتی دارویی برکت در همایش آیین بهره‌برداری از طرح‌های شهرک صنعتی داروی برکت و رونمایی از 9 قلم دارو گفت: خدا را شکر که در سایه نظام مقدس یکی پس از دیگری حلقه‌های موفقیت را طی می‌کنیم. منتظر بودیم غربی‌ها این تکنولوژی را به ما بدهند ولی هر چه صبر کردیم ندادند و اکنون این همان پروژه است.

بخش خصوصی سال دفاع مقدس مشکلات فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر