کد خبر: 773356 A

سردار رحیمی:

رییس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه انتظار مردم از پلیس به طور جد ارتقا پیدا کرده است، گفت: پلیس نشان داده این توانمندی را دارد که هم وظایف و ماموریت‌های خودش را و هم بسیاری از وظایف و ماموریت‌های دیگر سازمان را انجام دهد.

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در افتتاحیه کارگاه های آموزشی پلیس راهور پایتخت اظهار کرد: علیرغم اینکه در روزهای پایانی سال جلسه اصلاح و تعالی رفتار فرماندهان و مدیران را برگزار کردیم، امروز به ابتکار سردار مهماندار رئیس راهور پلیس پایتخت دوره پلیس حرفه‌ای را برگزار می‌کنیم.

وی افزود: این دوره بدین معنا است که به طور ویژه آموزش و ارتقا توانمندی‌های روسای پلیس راهور در دستور کار ما قرار گرفته است.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: انتظار مردم از پلیس به طور جد ارتقا پیدا کرده است، این هم به چند دلیل است‌.اولین دلیل این است که پلیس نشان داده این توانمندی را دارد که هم وظایف و ماموریت‌های خودش را و هم بسیاری از وظایف و ماموریت‌های دیگر سازمان را انجام دهد و پلیس در سال ۹۸ به مراتب توانمندتر، حرفه‌ای تر و با ارائه خدمات بیشتر نسبت به سال‌های گذشته شده است.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: امروز کوچکترین ضعف در عملکرد و در اقدام مورد توجه مردم است، ما فضا را به گونه ای باز کردیم که مردم به راحتی نسبت به عملکرد و اقدامات پلیس انتقاد کنند و پیشنهاد بدهند و در سامانه‌هایی مثل سامانه ۱۹۷ انتقادهای خود را به پلیس انتقال دهند.

رییس پلیس پایتخت با اشاره به شعار امسال پلیس در سامانه ۱۹۷ گفت: اینبار شما پلیس ما باشید، شعار امسال ما در سامانه ۱۹۷ است تا بیشتر از قبل به صحبت های مردم توجه بدهیم.

وی ادامه داد: پلیس با شعار تلاش و خدمت برای مردم در خال فعالیت است و همین امر باعث می‌شود انتظار مردم از پلیس بالاتر برود.

سردار رحیمی تصریح کرد: باید و حتما روند رو با رشدی را در برابر مردم نسبت به وظایف و تکالیف خود داشته باشیم و ما دیگر نمی‌توانیم رفتارهای گذشته را تکرار کنیم.

وی تاکید کرد: در جمهوری اسلامی به ما یاد دادند، انجام وظایف با حداقل امکانات و با حداکثر بهره وری که البته این آموزه هم شعار ما است و هم مسیر ما.

سردار رحیمی بیان کرد: ما در شهری زندگی می‌کنیم که از حدود روزانه ۳۰ هزار تماس ورودی روزانه با ۱۱۰ بالغ بر ۶ هزار تماس در مورد موضوعات و مسائل ترافیکی است.

ادامه دارد...

 

رییس پلیس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر