کد خبر: 772893 A

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا:

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: کارکنان یگان ویژه به عنوان سرباز ولی امر همواره در خط مقدم خدمتگزاری به مردم هستند.

به گزارش ایلنا، سردار "حسن کرمی" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان ویژه استان مرکزی گفت: مفتخریم در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) کشوری معتقد و استوار و سربلند در منطقه هستیم و همچنان مقتدرانه به سمت سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی پیش می رویم.

وی ادامه داد: کارکنان یگان ویژه به عنوان سرباز ولی امر همواره در خط مقدم خدمتگزاری به مردم هستند و در جامعه نیز به عنوان نیرویی کارآمد شناخته شده اند که با ایثار و فداکاری امنیت و آسایش را در جامعه حاکم کرده اند و همچنان پشتوانه مستحکمی در مأموریت های سخت و حساس هستند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا اظهار داشت: آمادگی علمی و بصیرتی متناسب با تهدیدات پیش رو در کنار ماموریت های سخت یگان ویژه نتیجه ای مطلوبی را در تامین امنیت به همراه خواهد داشت.

سردار کرمی با اشاره به اینکه یگان ویژه براساس ماموریت ها باید آمادگی کامل  را داشته باشد تا در حداقل زمان ممکن پاسخگو باشد، اظهار داشت: بدون تردید اقتدار یگان ویژه از زاویه اعتماد و رضایت مردم و همچنین حفظ آمادگی جسمانی به دست می آید و سیاست یگان ویژه برای به کارگیری ظرفیت های مردمی در ایجاد امنیت پایدار تاکنون موفق بوده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: برای رسیدن به یک یگان ویژه مقتدر و برآورده کردن انتظارات باید برنامه هایی تعریف شود که طبق آن پیش برویم و پیشرفت کنیم و این پیشرفت باید محسوس باشد.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، وی با بیان اینکه آمادگی جسمانی یگان ویژه از اهمیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: برنامه های عمومی مانند صبحگاه، کوهنوردی و ورزش های رزمی باید به انحو احسن انجام شود تا در آن به سطح مطلوب رسیده و این آمادگی جز با سختی و مشقت زیاد ممکن نخواهد بود.

سردار کرمی با بیان اینکه کلید حل مشکلات گفت و گو است و در اکثر مواقع نتیجه بخش و کارساز خواهد شد، خاطرنشان کرد: همراه کردن مردم با خود یکی از اقدامات یگان ویژه است که باید به بهترین شکل انجام شود تا عملیات با کمترین هزینه ختم به خیر شود.

گفتنی است، در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ "مهدی محمدی" تقدیر و سرهنگ "عطا اله نعمتی" به عنوان فرمانده یگان ویژه استان مرکزی معرفی شد.

مشکلات مقام معظم رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی سیاست مهدی محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر