کد خبر: 772405 A

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد:

سی هفدمین سالگرد دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «دانشگاه آزاد اسلامی؛ گام دوم انقلاب اسلامی» برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اجلاس «دانشگاه آزاد اسلامی؛ گام دوم انقلاب اسلامی»صبح امروز با حضور علی اکبر ولایتی رییس هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی، محمد مهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد حجت‌الاسلام سعید عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، میرحمایت میرزاده عضو  رؤسای کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی و برخی معاونان دانشگاه آزاد اسلامی در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

ابراهیم کلانتری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این برنامه عنوان کرد: امروز سی و هفدمین سالگرد دانشگاه آزاد اسلامی است و در نوع خود شاید بزرگترین رویداد مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی همین نشست امروز و فردا است‌. رویکرد اصلی این نشست عملیاتی کردن و درحقیقت شروع رویکرد جدید مدیریتی و ساختار جدید در این دوره از دانشگاه خواهد بود. در واقع عرصه جدیدی در دانشگاه آزاد آغاز شده است. لازم بود در یک جلسه توجیحی همه دست اندرکاران حضور داشته باشند تا مدیران این رویکرد را به تفصیل توضیح دهند.

وی ادامه داد: در این روزهایی که در سی و هفدمین سالگرد دانشگاه آزاد دور هم جمع شدیم مصادف با گام دوم انقلاب اسلامی است که یک حرکت ارزشمند در تاریخ بوده است. قطعا نقش دانشگاه آزاد در گام دوم انقلاب یک نقش اساسی است زیرا دانشگاه‌ها مرکز تاثیرگذار برای جوانان است. گام اول انقلاب با دستاوردهای بسیاری سپری شد و امروز گام دوم آغاز شده است و قطعا دانشگاه آزاد یکی بزرگترین دانشگاه‌های جهان در ام القرای اسلام است که می‌تواند نقشی بی بدیل ایجاد کند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر