کد خبر: 772146 A

تصادف اتوبوس مسافربری با یک دستگاه تریلر ۲۸ کشته و مصدوم برجا گذاشت.

به گزارش ایلنا به نقل از اورژانس قم، محمد شهیدی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پرشکی قم از وقوع تصادفی مرگبار در اتوبان کاشان – قم خبر داد و گفت : در این حادثه ۲ نفر از سرنشینان اتوبوس یاسوج – تهران جان باخته و ۲۶ نفر مجروح شدند.

 محمد شهیدی با اشاره به حادثه مرگبار تصادف یک دستگاه اتوبوس با تریلر اظهار کرد : ساعت ۲:۵۹ بامداد امروز ۹۸/۳/۲۱ حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک دستگاه تریلر در ۴۰ کیلومتری قم در بزرگراه قم به کاشان به اورژانس قم گزارش شد.

وی بیان کرد : در کمتر از ۴ دقیقه نخستین آمبولانس به محل حادثه اعزام شده و پس از آن نیز نسبت به اعزام ۳ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اقدام شد .

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم تصریح کرد : در این حادثه متاسفانه یک مرد ۴۵ ساله و یک مرد ۲۵ ساله از سرنشینان اتوبوس که از یاسوج عازم تهران بود جان باختند.

وی یادآور شد : ۲۶ نفر مصدوم دیگر این حادثه پس از انجام اقدامات درمانی توسط کارشناسان فوریت های پزشکی به مراکز درمانی شهید بهشتی و فرقانی منتقل شده اند که در بین آنها مورد بدحال گزارش نشده است.

تصادف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر