کد خبر: 771734 A

در گفت‌و‌گو با ایلنا مطرح شد؛

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌های ترافیکی گفت: نام خبرنگاران به همراه رسانه‌های آنها از هفته آینده بر روی سامانه شفافیت قرار می‌گیرد.

عمار سعیدیان‌فر (مدیر واحد ساماندهی محدوده‌های ترافیکی) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره علت منتشر نشدن اسامی خبرنگاران مشمول دریافت طرح ترافیک خبرنگاری بدون نام رسانه که پیش از این اعلام شده بود،‌ اسامی حتما با نام رسانه بر روی سایت شفافیت قرار می‌گیرد گفت: هنوز اسامی خبرنگاران مشمول طرح ترافیک سال 98 نهایی نشده است. اسامی برخی افراد قطعی شده است و از طریق پیامک به آنها ارسال شده، ‌اما برای عده ای هنوز پیامکی ارسال نشده است.

وی در ادامه افزود: تا آخر خرداد ماه لیست اسامی خبرنگاران به همراه رسانه‌ها تکمیل خواهد شد و از ابتدای تیر این لیست با نام رسانه‌ها به روز رسانی خواهد شد.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌های ترافیکی با اشاره به اینکه طرح ترافیک خبرنگاری 97 از ابتدای تیرماه لغو و طرح ترافیک 98 آغاز خواهد شد، تصریح کرد: پس از اینکه سهمیه خبرنگاری به اتمام رسید،‌ صدور سهمیه کارت بلیط الکترونیک آغاز خواهد شد و به خبرنگارانی که موفق به دریافت طرح ترافیک خبرنگاری نشدند،‌ کارت بلیط الکتروینک تعلق می گیرد.

سعیدیان فر در ادامه افزود: تمام خبرنگارانی که صلاحیت داشته باشند و به آنها طرح ترافیک خبرنگاری تعلق نگرفته باشد،‌ کارت بلیط را دریافت خواهند کرد.

وی درباره اینکه آیا ممکن است به بعضی خبرنگاران کارت بلیط الکترونیک هم تعلق نگیرد نیز گفت: تنها در صورتی که احراز شود فردی خبرنگار نیست،‌ کارت بلیط الکترونیک به فرد تعلق نمی‌گیرد.  

کارت بلیط الکترونیک طرح ترافیک خبرنگاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر