کد خبر: 771033 A

رئیس کلانتری حسن‌آباد از دستگیری مردی که اقدام به ربودن یک رأس اسب در جنوب تهران کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سید جلال حسینی در این باره گفت: حوالی ساعت ۱۶ روز گذشته مأموران کلانتری حسن آباد از وقوع درگیری در یکی از روستاهای این محدوده با خبر شده و برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شده و به محل اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور عوامل انتظامی در محل گفت: با حضور مأموران در محل یکی از اهالی روستا به آنان مراجعه و اعلام کرد که شش روز پیش اسبش در روستای محل سکونتش به سرقت رفته و سرانجام پس از شش شبانه روز متوجه شده که اسبش در اصطبل خانه‌ای در این روستا نگهداری می‌شود، اما زمانی که برای پس گرفتن اسبش مراجعه کرده با وی درگیر شده اند.

رئیس کلانتری حسن آباد با بیان اینکه طرفین درگیری به کلانتری منتقل شدند، گفت: با انجام تحقیقات اولیه صحت اظهارات شاکی تأیید شد که در همین راستا مرد ۲۸ ساله دستگیر و تحقیقات از وی آغاز شد که این فرد در اظهارات خود به مأموران مدعی شد که هفته پیش در زمین کشاورزی اش اسبی را دیده که محصولاتش را با سم‌هایش تخریب کرده بود که به همین دلیل عصبانی شدم و برای تلافی از مالک اسب که آن را رها کرده بود، آن را به خانه برده و نگهداری کرده است.

حسینی با بیان اینکه اسب به صاحبش برگردانده شد، گفت: پرونده‌ای نیز در این خصوص تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا ارجاع شد.

رییس کلانتری حسن‌اباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر