کد خبر: 769632 A

همراه دو دوستم در حال مصرف مواد بودیم که ناگهان حس کردم یکی به من دستور می‌دهد دوستانت را بکش، من هم با چاقویی که داشتم به دوستانم حمله‌ کردم.

به گزارش ایلنا، ساعت ۱:۳۰ بامداد ۱۰ خرداد ۹۸ در تماس شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره نزاع منجر به قتل و مصدومیت شدید در محدوده پارک کودک خلیج فارس به کلانتری ۱۷۹ خلیج‌فارس اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و تأیید خبر اولیه، مشخص شد جسد متعلق به جوان ۲۵ ساله است و فرد دیگری نیز از ناحیه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته که توسط اورژانس بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

در تحقیق از شاهدان مشخص شد  سه پسر جوان حدوداً ۲۵ ساله در پارک کودک در حال استعمال موادمخدر بودند که ناگهان یکی از آنها با چاقو به دو نفر دیگر حمله‌ور و پس از مضروب کردن آنها از محل متواری شده است.

کارآگاهان در تحقیقات میدانی، هویت قاتل فراری به نام سیامک را شناسایی کرده و متهم ساعت ۱۳ مورخ ۱۰ خرداد بازداشت و به اداره آگاهی منتقل شد.

متهم در تحقیقات درباره نحوه قتل گفت: به همراه دو دوستم در حال مصرف مواد بودیم که ناگهان حس کردم یکی به من دستور می‌دهد دوستانت را بکش، من نیز با چاقویی که همراه داشتم به سمت دوستانم حمله‌ور شدم و یکی از آنها را با ضربه به زیر قلبش کشتم، دیگری را نیز به شدت مجروح کرده و سپس متواری شدم.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی؛ معاون جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به قتل و ضرب و جرح عمدی، وی با صدور قرار قانونی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر