کد خبر: 769588 A

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از شناسایی و دستگیری فردی به اتهام کلاهبرداری ۳ میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حسین دهقانپور در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت چند فقره مرجوعه قضائی مبنی بر کلاهبرداری ۳ میلیارد ریالی توسط فردی از آنها، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی نیشابور قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اظهارات ۳ مال باخته این پرونده، مشخص شد متهم با جلب اعتماد شاکیان مبالغ متفاوتی را جهت سرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش ارز و پرداخت سود در قبال سرمایه گذاری از آنان اخذ و تاکنون هیچ گونه مبلغی را پرداخت نکرده است.

این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات فنی خود متوجه شدند متهم عضو یک شرکت هرمی می باشد و جلساتی را به منظور تطمیع بیشتر شهروندان برگزار می کند.

سرهنگ دهقان پور خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس پس از شناسایی متهم، با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر که در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی از شهروندان خواست در انجام معاملات ضمن اینکه از مبادی ذیربط استعلام می گیرند، با هوشیاری در برابر پیشنهادهای وسوسه انگیز مالی، زمینه جرم را از شیادان سلب کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر