کد خبر: 769526 A

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، روح‌اله دهقانی فیروزآبادی را به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری این دانشگاه منصوب کرد.

در حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

« برادر گرامی جناب آقای دکتر روح اله دهقانی فیروزآبادی

با اهدای سلام و تحیات

با توجه به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان «سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه » منصوب می‌شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمائید.»

براساس این گزارش، دهقانی فیروزآبادی در 29 اردیبهشت ماه سال جاری با حکمی از سوی طهرانچی به سمت معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

وی دانشیار دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی شریف با بیش از ۱۰۰ عنوان مقاله در مجلات معتبر، استاد نمونه آموزشی و استاد نمونه پژوهشی این دانشکده است.

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شریف و همکاری در معاونت پژوهشی به عنوان مشاور رئیس دانشگاه از سوابق اجرایی وی است.

وی همچنین تاسیس و مدیریت پردیس نوآوری و مرکز تحقیقات شهید مقدم و همچنین مدیریت مرکز رشد آن را در حوزه علم و فناوری در کارنامه خود دارد.

راهبری و توسعه بیش از ۳۰ شرکت دانش بنیان در حوزه های تخصصی و مدیریت و اجرای چند پروژه و طرح صنعتی ملی نیز از دیگر سوابق دهقانی فیروزآبادی به شمار می آید.

طهرانچی همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های مرتضی موسی خانی سرپرست سابق پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی محمدمهدی طهرانچی روح‌اله دهقانی فیروزآبادی سرپرست پارک علم و فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر