کد خبر: 768848 A

سردار ظهیری در جمع خبرنگاران:

رییس پلیس پیشگیری پایتخت درباره حضور مردم راهپیمایی روز قدس گفت: حضور مردم سال به سال بیشتر می‌شود و وظیفه ملت‌های مسلمان است از مردم مظلوم فلسظین حمایت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار کیوان ظهیری (رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ) در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران با گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) اظهار داشت: امام خمینی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند و مردم عزیز کشور جمهوری اسلامی ایران پیام حضرت امام را لبیک گفته و هر سال پرشورتر در این مراسم شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: ما به عنوان پلیس وظیفه داریم امنیت شرکت‌کنندگان در راهپیمایی را تامین کنیم و این امنیت در حال حاضر در حال اجراست و پلیس در حال آماده‌باش صد درصد بوده است. پلیس پیشگیری پایتخت نیز از شب گذشته در حال آماده‌باش بوده و امنیت تمام مسیرهای راهپیمایی را به طور کامل برقرار کرده است و اجرای این امنیت تا پیان مراسم ادامه دارد.

سردار ظهیری گفت: ماموران پلیس پیشگیری به صورت محسوس، نامحسوس، خودرویی و موتوری در تمام مسیرهای راهپیمایی دوشادوش سایر پلیس‌های تخصصی حضور دارند و این حضور تا پایان نماز جمعه ادامه دارد.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت درباره حضور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: حضور مردم سال به سال بیشتر می‌شود و وظیفه ملت‌های مسلمان است که از مردم مظلوم فلسظین حمایت کنند.

روز قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر