کد خبر: 767312 A

فرمانده پلیس راه آهن کشور از مجهز کردن این پلیس به فناوری های جدید، نصب و بازسازی دستگاه های" ایکس ری" و "گیت وی" در ورودی ایستگاه های مسافری، نصب دوربین های مداربسته برای افزایش پایش تصویری و ... خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ " حشمت اله ملکی " با اشاره به اینکه امنیت مردم پایه یکی از جدی ترین رویکردهای پلیس راه آهن است،  اظهار کرد: این رویکرد مبتنی بر تاکیدات سلسله مراتب فرماندهی در دستور کار این پلیس قرار دارد.

وی افزود: بر این اساس پلیس با تاکید بر "جامعه محوری" در تحقق این رویکرد گام های موثری برداشته که تبلور این مهم در همکاری و تعامل متقابل پلیس راه آهن و با مجموعه های مرتبط، در راستای برقراری نظم و امنیت مشاهده می شود.

فرمانده پلیس راه آهن کشور تصریح کرد: این پلیس برای برقراری نظم و امنیت مطلوب در سطح پایانه ها و خطوط ریلی راه آهن نیازمند بهره مندی از فناوری های نوین و تکنولوژی نسل جدید است بنابر این مجهز کردن پلیس راه آهن به فناوری های جدید، نصب و بازسازی دستگاه های" ایکس ری" و "گیت وی" در ورودی ایستگاه های مسافری، نصب دوربین های مداربسته برای افزایش پایش تصویری و ..  در دستور کار  قرار دارد.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ملکی ادامه داد:اولویت این پلیس در برقراری نظم و امنیت بهره مندی از ظرفیت خود مسافران و ساکنین حاشیه خطوط ریلی در این مهم می باشد و پلیس راه آهن رویکرد امنیت مردم پایه را در دستور کار دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس سراسر کشور با سخت کوشی در کنار کارکنان راه آهن  برای  خدمت رسانی به مسافران و استفاده کنندگان از خطوط ریلی تلاش مضاعفی دارند.

دوربین راه آهن فناوری مسافران همکاری و تعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر