کد خبر: 767022 A

جانشین پلیس پیشگیری ناجا با تاکید براینکه پلیس پیشگیری باید همه تلاش خود را برای برقراری نظم و امنیت در شب های قدر به کار گیرد، گفت: در این راستا لازم است که مردم هم برای براقرای نظم و امنیت در شب های باقی مانده با پلیس همکاری کنند.

به گزارش ایلنا،‌ سردار "حمید عطایی" با اشاره به در پیش بودن ایام شهادت مولای متقیان علی ابن ابی‌طالب (ع) و تعطیلات این روز اظهار داشت: حضور پرشور مردم در مساجد و تکایا و شرکت در مراسم معنوی این شب های پربرکت که به فرموده خداوند متعال شب قدر از هزار شب بالاتر و برتر است نیازمند آرامشی است که نیروهای پلیس در قالب طرح ویژه انتظامی لیالی قدر با افزایش واحدهای انتظامی به ویژه استقرار پاس های پیاده و گشت ها در مراکز و مناطق پرجمعیت به کارگیری و نسبت به افزایش ضریب حفاظتی امنیتی اقدام کرده اند.

وی ادامه داد: برقراری نظم و امنیت در محل های برگزاری مراسم لیالی قدر طبق سنوات گذشته در دستور کار است و پلیس شب گذشته با جدیت در کنار مردم در این مراسم مذهبی حضور پررنگ داشت، علاوه بر برقراری نظم و امنیت، مقابله با هرگونه ناهنجاری و ناامنی در شب های باقی مانده نیز از اولویت هاست.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، جانشین پلیس پیشگیری ناجا عنوان کرد: در این شب های پرفضیلت منازل خالی از سکنه می شود بنابراین پلیس پیش بینی های لازم برای پیشگیری از وقوع سرقت های احتمالی را در دستور کار خود دارد و لازم است در شب های باقی مانده مردم نیز با اقدامات پیشگیرانه اعم از تجهیز درب منازل به قفل های مناسب، در منظر دید قرار ندادن اقلام و اشیا قیمتی و .... پلیس را در پیشگیری از هرگونه پیش‌آمد و ناهنجاری اجتماعی یاری کنند.

وی با تاکید براینکه پلیس پیشگیری نیز باید همه تلاش خود را برای برقراری نظم و امنیت به کار گیرد، تصریح کرد: لازم است که مردم نیز با پلیس همکاری کنند و امیدواریم این شب های پرفضیلت سبب افزایش معنویت در جامعه، تزکیه نفس و پاکی قلب‌های هموطنان شود.

جامعه ناهنجاری نظم و امنیت پلیس پیشگیری حضور پرشور مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر